telit_80_25
  • Jelentős növekedésre számít 2019-ben a Wizz Air a debreceni repülőtéren
    Az utasok számának jelentős növekedésére számít 2019-ben a Wizz Air a debreceni repülőtéren – mondta a légitársaság alapító-vezérigazgatója pénteken, a Wizz Air második bázisgépének érkezése kapcsán tartott sajtótájékoztatón.
  • Nagy élmény volt ez a két hét
    Jól sikerült az Európa-bajnokság a női kézilabda-válogatott számára. Kim Rasmussen együttese a várakozásokat felülmúlva a hetedik helyen végzett. A gárda sikeréhez a DVSC-Schaeffler két kiválósága, Kovács Anna és Tóvizi Petra is hozzátette a magáét.
  • A harmadik adventi hétvége is eseménydús lesz a cívisvárosban
    Hajdú-Bihar megye kézművesei a kézműveshagyomány éltetése és átmentése érdekében összefogtak, és vasárnap a Kölcsey Központ folyosóján „egy gyékényén” kínálják a karácsonyfa alá szánt termékeiket. Az érdeklődők ki is próbálhatják a mesterségeket – hangzott el pénteken a Debreceni Advent programsorozat sajtótájékoztatóján a Tímárházban.
  • Eldőlt: Veszprém lesz Európa Kulturális Fővárosa 2023-ban
    Kihirdették a budapesti Művészetek Palotájában péntek délután, hogy melyik város lesz Európa Kulturális Fővárosa 2023-ban. A bírálóbizottság elnöke Veszprémet nevezte meg győztesként. A címre Debrecen is pályázott.
  • DVSC: nem lesz könnyű meccs
    Utolsó fordulójához érkeztek az OTP Bank Liga őszi küzdelmei, a 18. körben a DVSC a Szombathelyi Haladáshoz látogat, a találkozót szombaton 17 órakor rendezik meg. A zöld-fehérek a sereghajtó pozícióját foglalják el, ennek ellenére a Loki pályaedzője, Bücs Zsolt szerint nem lesz sétagalopp a bajnoki meccs.
  • NBA – Az Oklahoma nyerte a döntő nyitányát
    Oklahoma City, 2012. június 13., szerda (MTI) - Az Oklahoma City Thunder nyerte meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének nyitányát, miután hazai pályán 105-94-re legyőzte a Miami Heatet.